Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A spanyolba ez milyen titulust...

A spanyolba ez milyen titulust jelent? Vagy mit takar?

Figyelt kérdés

elder

Angolban azt jelenti, hogy idősebb azt tudom de ezt spanyol feladónál láttam.



2012. dec. 9. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen spanyol szó nincs, még soha nem is találkoztam ezzel a kifejezéssel (levélben sem és sehol sem). Esetleg személynév lehet, leginkább baszk, mert náluk vannak eléggé furcsa nevek.
2012. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg olyan levélnél láttam ami Spanyolországból volt feladva...
2012. dec. 10. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, azt elképzelhetőnek tartom, hogy mivel külföldre ment a levél, angolul írták rá, vagy külföldi (nem spanyol) volt, aki feladta. Az, hogy Spanyolországból küldték, semmit sem jelent, ott is rengeteg külföldi cég van. Egy biztos, hogy ez semmi esetre sem spanyol szó.


Ha nem titok és megírod (akár privátban), pontosan hogy szól az egész kifejezés/titulus, akkor talán jobban utána tudok nézni.


Mint írtam, azt tudom még elképzelni, hogy baszkul van. A baszknak meg semmi köze nyelvileg a spanyolhoz (kb. annyi, mint a magyarnak vagy pl. a kínainak).

2012. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A spanyol és az angol rokonnyelvek, biztos lehetsz benne, hogy ugyanazt kell érteni alatta. :)
2012. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!