Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi ez a török nyelvet tanuljun...

Mi ez a török nyelvet tanuljunk harmadik nyelvnek? Hogy lett ennyire felkapott? Én úgy gondoltam francia, japán, vagy bármi más, de török?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kőbe vésve, hogy mit kell tanulni. Minden az ember céljaitól függ, mihez akar kezdeni a jövőben.
2013. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért mert iszonyat sokan vannak és szerepük a gazdasági világban nő. Ez a helyzet a kínaiakkal is.
2013. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mi ez a török nyelvet tanuljunk harmadik nyelvnek?"

Ilyet hol írnak, mondanak? Forrás?

2013. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

értelmes kérdésed volt, grat.

nekem személyes okaim vannak, egy éve voltam Törökben és szeretem barátokat, ők is meglátogattak...

Nem szabad törököt tanulni?? Vagy ennyire utálod őket? Nem hinném hogy ártottak Neked, én se tudtam eddig, hogy ilyen kedves népség...

és a nyelvük is tetszik. hasonlít a magyarra

2013. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdés egyáltalán nem sértő.

Ezen én is gondolkoztam. Szerintem mostanában az összes "ritka" nyelv felkapottabb lett. A piacon már nem lehet a sima nyelvekkel(angol, német, spanyol) elhelyezkedni. Arról nem is beszélve, hogy betörtek a török szappanoperák, ami mindig megdobja a nyelvtanulók számát.

2013. szept. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!