Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek az Orosz...

Mi a véleményetek az Orosz Intézetről az Andrássy-úton? Megéri ott elkezdeni oroszt tanulni? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy jók, mert orosz anyanyelvűek nagy tapasztalattal. És olcsóbbak is, mint sok nyelviskola.
2009. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is oda fogok járni, kezdő tanfolyamra, még az idén remélem:)

azt hallottam,hogy nagyon jók!

2009. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is oda fogok járni, most az őszi kurzusra. Remélem jó lesz. Én a haladó csoportba szeretnék járni.

És a kedves kérdező??

2009. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdés régi, de hátha valaki tud választ adni.


Mi a tapasztalatotok róla?


Milyen gyorsan lehet haladni?

Jó minőségben oktatnak? Nyelvtan, olvasás, értés, beszéd, hallás utáni értés, stb...


Hogy mennyire halad az ember persze saját magától is függ, de nyilván a tanfolyamoknak van tervük, hogy egy tanfolyam honnan hova visz el.

Elvileg nulláról mondjuk középfokra hány szintet kell elvégezni?



Köszi!

2021. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!