Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért van mindenki elájulva...

Miért van mindenki elájulva magától?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a kérdezőknek jóval több, mint a fele inkább a rossz, de önigazoló válaszokat kedveli.


Egyik kérdező beküldött egy 32%-os szöveget, egy másik meg egy 15%-osat.


Mi a véleményetek?


PS: Ha kritizálod a tanárnénit, akkor el fog kábítani, hogy lenyugodjál.



2013. jan. 13. 11:00
 1/2 bumbi02 ***** válasza:
Ez minden kategóriában így van. Sokszor nem igazi kérdéseket fogalmaznak meg, hanem "érts velem egyet"- kérdéseket. Amikkel nincs baj, hogyha normálisan tudja védeni a saját álláspontját, illetve nem értékel. Én szinte sose kattintok válasz hasznosságra, mert tudom hogy igazából én is szimpátia alapján tenném, nem hasznosság alapján.
2013. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem szeretem, amikor "Nektek tetszik az XY dolog" típusú kérdésre őszintén válaszol az ember, teljesen szubjektív, ilyen kategóriában nincs "jó"/"rossz" válasz. Erre fogják az ilyen kis 10-15 éves p5sök, törpevízművek és szépen lepontoznak érte, hogy őszintén le merted írni, hogy nem tetszik. Ha nem kíváncsiak rá, minek kérdezik?


Olyan kérdés is sok van, ahol csak odahánynak egy kérdést, de nem kíváncsiak a válaszra, vissza nem néznek a kérdéshez.

2013. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!