Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik könyvből lehet japánul...

Melyik könyvből lehet japánul megtanulni úgy, hogy mindent részletesen elmagyaráz?

Figyelt kérdés
Szájbarágós, mindent elmagyarázó könyvet keresek, amiből meg lehet tanulni, ha nem is magas szinten, de japánul.

2013. jan. 30. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami nemrég megjelent magyarul, az a Dekiru I,II, ami szerintem szépen ad magyarázatokat és fokozatosan tanítja az írásjeleket is. Japán-magyar baráti kapcsolatokon alapuló történeteket tartalmaz. Magyarul még tudom ajánlani Kiss Sándorné Székely Ilona Japán nyelvtani összefoglaló könyvét. Amint a nevében is benne van, ez nyelvtankönyv, nincsenek benne színes képek, viszont hasznos tud lenni. A Dekiru rávezet a nyelvi szabályosságokra, nem magyaráz túl sokat, a nyelvtankönyv viszont inkább "szájbarágós", de kezdetnek a Dekirut ajánlom.
2013. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 1. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:

"fokozatosan tanítja az írásjeleket is"


Hol??? Megrendeltem a könyvet, ma kaptam meg, és elsőnek az tűnt fel, hogy az első két leckében még vannak latin átírások, de ezenkívül egyetlen árva gyakorlat nincsen az írásjelek tanulásához, sőt még csak meg sem mutatja, hogyan kell leírni őket.

2013. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!