Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan nyelv amit már...

Van olyan nyelv amit már kiskorod óta szeretsz?

Figyelt kérdés

Talán furcsa kérdés.Lehet hogy nem mindenki ,,ismerkedik" nyelvekkel már kiskorában,de azért kérdezem mert kíváncsi vagyok:)


Nekem pl francia és orosz amiket már kiskoromtól ,,ismerek" és szeretek.



2013. jan. 31. 22:25
 1/6 amarill ***** válasza:
Az ember azt szereti jobban, amit jobban tud
2013. febr. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Legelőször az orosz nyelvről hallottam és azt tanultam, de csak azért, mert abban az időben másról nem "szabadott" hallani. Aztán angolt és spanyol kezdtem el tanulni. Az angolt kezdetben szerettem, aztán közömbössé vált, a spanyolt kezdetben nem szerettem, de egy év után megszerettem. Az utóbbit azóta nagyon a szívembe zártam, de lehet, hogy csak azért, mert értem, használom és már nagyon régóta foglalkozom vele. De összességében szeretem a nyelveket.
2013. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mégpedig a spanyol. Mamám nagyon szerette a szappanoperákat (most is szereti) és sokat néztünk együtt ilyen sorozatokat. Ezen sorozatok dalait nagyon gyakran "énekelgettem". Nemrég találtam is egy kazettát, amin éppen a Maria la del Barrio-t fújom XD.

Ezen dalokon keresztül pedig a nyelvet is nagyon megkedveltem. Valahogy azonnal megérintett a szavak különlegesen szép hangzása.

2013. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont a zenék miatt szerettem meg a spanyolt. Beszélve nem nagy szám (mert csak egy hadarásnak tűnik, amíg nem érted), de énekelve nagyon szép. Egyébként a María la del barrio énekesnője máig az egyik kedvencem, a 2012-es albuma is nagyon jó.
2013. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Franciát szeretem a legjobban, de itt feljebb írta vki, h azt szeretjük jobban, amit jobban is tudunk, hát én még egyenlőre sajnos nem tudom jobban, mint pl. az angolt, amit utálok. Szerintem, h miért ezt a nyelvet szeretem a legjobban nem kell túlzottan megmagyaráznom! :D
2013. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi számít kicsi kornak. Én elsõ osztálytól tanulom az angolt, de nem azért, mert annyira szerettem volna, hanem egész egyszerűen kellett egy idegen nyelvet választani.

Valójában kábé 1-1,5 éve jöttem rá, hogy milyen fontos ez a nyelv. Meg nagyon szeretem is.

A gimiben német tagozatra jöttem. Nagyon nem szeretem, már magát a nyelvet sem....

2013. febr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!