Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Annak van értelme, hogy...

Annak van értelme, hogy minden nap kiírok 50 angol szót netről és azokat tanulgatom?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam, hogy ez nem hatásos, mert az embr elfelejti meg beszédnél nem jut az eszébe.
2013. febr. 6. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem rossz ötlet, de ha lehetséges, tanulj meg a szavakkal egész mondatokat is, mert úgy jobban fogot tudni használni öket, ha szövegkörnyezetben tanulod meg azokat.
2013. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy egész szövegeket olvass, és abban fordítsd le szavakat, amiket nem értesz. Próbáld az egész mondatot gyakorolni és megérteni, ne csak az egyes szavakat.
2013. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg az ANKI nevű programmal. Az 50 szó helyett elég 10 is, mert az 50-től lefagy az agyad és elfelejted.
2013. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Inkább olvass regényeket,újságot: times, nytimes stb. , nézz sorozatokat,filmeket. Ha valamit nem értesz akkor szótározz, nem kell feltétlenül megtanulni, amikor 80szorra futsz bele addigra megjegyzed majd és használni is fogod tudni nem csak felismerni. Szerintem ez a legjobb, nagyon jól és gyorsan lehet így fejlődni(egy bizonyos szintig persze)és nem unalmas, nem kényszer, hanem élvezhető.
2013. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pl mindig témák szerint próbáltam tanulni

(szavakat is) Úgy kicsit könyebb megjegyezni

2013. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Végülis nem csak a netről lehet kiírogatni,

hanem akár tankönyvből is lehet

2013. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jó az,

ha bámulod a gépet olyan sokáig

2013. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!