Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolt hogy tanulhatnék meg,...

Angolt hogy tanulhatnék meg, viszonylag hamar? Mivel dolgozom ezért kevés időt tudok angol nyelv tanulással tölteni, Van valamilyen módszer, vagy könyv vagy akármi más amivel segítene a hatékony tanulásban? (kezdő szinten)

Figyelt kérdés

#angol #nyelv tanulása
2013. febr. 16. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint ha csak szavakat tanulok, az elég hogy tudjak beszélni?
2013. febr. 16. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:
nem elég, tudni kell a nyelvtant is
2013. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Veszel egy tankönyvet és elkezded feldolgozni


Ne hagyd ki a ragozást

2013. febr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 amarill ***** válasza:

Nyelvtan nélkül nem tudom hogy gondoltad

az írást meg a beszédet

2013. febr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet félreértettem a kérdést de szerintem a nyelvtan tanulása nem olyan vészes mert az elméletet viszonylag hamar meg lehet tanulni azonban ami nehéz az ezen elsajátított tudás gyakorlása, hogy nagyjából folyamatosan tudj beszélni (nem anyanyelvi szinten csak lassan komótosan de folyamatosan).


Nekem sokan a Dohar Péter - kis angol nyelvtan ajánlják. Nagyon jó könyvnek néz ki de szerintem kezdő szinten túl tömény és kevés benne a gyakorlás.

Ami nekem tetszett és megcsináltam az az Oxford Angol - Nyelvtani magyarázatok és gyakorlatok volt. Jól le vannak benne írva a nyelvtani részek és van alatta pár oldal gyakorló feladat.


Úgyhogy ahogy előttem is írták nyelvtan nélkül nemigen lehet megtanulni angolul. Próbálkozni lehet de akkor nem sok ember lesz aki megért majd téged :)

2013. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!