Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy új angol tanfolyamra...

Egy új angol tanfolyamra hírdetnek ingyen jelentkezési lehetőséget"állítólag". Ki mit tud a "tudásod a jövőd" programról?

Figyelt kérdés

Angol tanfolyamra szeretnék jelentkezni, egyesek szerint ingyenes, máshol úgy lehet megtalálni, hogy valamennyi %-át kell fizetni a képzésnek. Ti mit tudtok róla? Van esetleg valaki ,aki jelentkezett rá.

De ,ha valaki tud más ingyenes angol tanfolyamot, amire be kell járni kérem értesítsen.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. márc. 2. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ki van zárva

(Ingyen nincs semmi)

2013. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs kizarva, mert EU s forrasbol ha jol emlekszem 10.000 ingyenes nyelvtanfolyam indul M.o on tavasztol. Viszont arra mar jelentkezni kellett korabban. Ott csak egy toredeket kell fizetni a tanfolyamnak 2 3 ezer forintot)
2013. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megkerdeztem itthon, ez az a tanfolyam.
2013. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyaro-on hol(?)!
2013. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mely településen (városban)
2013. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2013. márc. 2. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát. A tanfolyamot EU-s forrásból fedezik, 100ezer ember ingyen, majdnem ingyen (pár ezer forintért) tanulhat nyelvet, illetőleg van informatikai képzés is. De ez nem ilyen egyszerű. Meg van adva, hogy nem vehetsz részt más EU forrásból finanszírozott képzésben, nem lehet tanulói vagy hallgatói jogviszonyod (illetőleg utóbbi csak akkor, ha fizetős vagy) meg még van egy pár feltétel. De beírod gugliba akkor kiad mindent. Én akartam erre menni, csak túl későn indul német nyelvtanfolyam, időpontilag már nem nem férek bele. Ja és rengeteg városban indul ilyen, de nem csak az ilyen nagyobb megyeszékhelyeken, hanem ilyen párezres falucskákban is. Meg kell nézni a honlapon, hogy hogy mi van.
2013. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket! Hát sajnos akkor nekem sem jó, mivel szeptemberbe ismét sulis leszek...
2013. márc. 2. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!