Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elhatároztam hogy meg fogok...

Elhatároztam hogy meg fogok tanulni angolul! Milyen neten lévő anyagot ajánlotok ami hatásos?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 7-es. 5.-től tanulok angolul de a tanárom nem olyan jó mint szeretném. Intenzívebben szeretnék tanulni. Elhatároztam hogy idén ráfekszek az angol tanulásra mert egyrészt vannak olyan egzotikus nyelvek amiket meg szeretnék tanulni és csak angol tudással lehet,másrészt pedig az egész világon meg tudom értetni magam. Milyen hatásos 0-ról kezdődő angol tananyagot ajánlotok? Jártam itt is: www.5percangol.hu Még nem tudom milyen de kipróbálom.
2009. szept. 12. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Keress tanárt. Magadtól nem fog menni.
2009. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát van tanárom csak többet szeretnék és jobban ! Elölről elkezdeni újra de van tanárom csak nem úgy tanít ahogy szeretném!
2009. szept. 14. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
az első válaszoló különtanárar gondolt. ami, ha sikerül kifogod egy jót, rengeteget segít. Amiből még rengeteget tanulhatsz az a könnyített olvasmányok olvasása ( ilyet sztem az iskolai könyvtárban is találsz, ha nem akk bármeliky könyvesboltban, nem drágák. kezd szépen a könnyebb szinttel és haladj felfelé ) illetve a filmek ( inkább mesék ) nézése angolul, ANGOl felirattal. ha magyar felirattal nézed nem sokat ér. érdemes olyat nézni amit már szinte kívülről tudsz magyarul. Sok sikert!
2009. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!