Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mire figyeljek szövegkiegészít...

Mire figyeljek szövegkiegészítésnél?

Figyelt kérdés
BME-s középfokú nyelvvizsgát szeretnék angolból csinálni, néztem próba teszteket. Feleletválasztós 85 % körül szokott alakulni, azonban ezzel a szövegkiegészítőssel nagy bajban vagyok. Tehát olyan kifejezések vannak, amit nem ismerek, nem tudom, mivel kell kiegészíteni, így baromi kevés pontot érek el rajta. Mire figyeljek, mit csináljak, hogy jobb legyen?

2013. márc. 8. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy célirányos feladatgyűjteményt és gyakorold be a feladat típust és utána menj vizsgázni. Egyébként pofára esés lesz a vége és el fog menni a kedved az egésztől
2013. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mit gyakoroljak a szövegkiegészítősen ha random a szöveg teljesen? kapok mondjuk egy olyan témájú szöveget aminek a szókincse ismeretlen számomra?
2013. márc. 8. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat kell gyakorolni és tanulni és akkor egyre kevesebb lesz az ismeretlen szó. Ha csak néhány ismeretlen szó lesz azok jelentését már ki lehet következtetni.
2013. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, de akkor erre mennyi idő kellene még nagyjából?
2013. márc. 8. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár hónap
2013. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szókincset kell még fejlesztened
2013. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!