Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvtanulás délután ill....

A nyelvtanulás délután ill. este is lehet eredményes?

Figyelt kérdés

Van valamilyen hátránya a délutáni/esti óráknak?

Gondolok itt a saját magam, a csoporttársak ill. a tanár koncentráció-képességére egy délután 4-től este 8-ig tartó tanfolyamon. Mennyire fog még ilyenkor az agy?

Minél hamarabb el kellene döntenem, hogy délelőtti vagy délutáni kurzust válasszak, ezért akinek van valamilyen tapasztalata ilyen téren, ossza meg velem!


2009. szept. 16. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt, hogy este 6kor volt németóránk(délután jártunk suliba), de ugyanúgy lehetett figyelni, amikor angolra jártam ott is voltak délutáni órák, ott se volt gond.

Főleg ha nem vagy koránkelő a délutánit válaszd:)

Délelőtt is lehet fáradt/álmos az agy.

2009. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt magadat ismerve neked kell eldöntened. Mit csinálsz a nap másik felében, dolgozol? Szerintem délelőtt frissen, világosban hatékonyabb.
2009. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is így gondolom. Mármint, hogy délelőtt általában sokkal frissebb az ember, akkor is, ha korán kelt.

Egyébként GYED-en vagyok.

Magamat ismerve pedig tényleg nem tudom eldönteni. Szerintem mind a kettő megfelelhet nekem. A gimiből az utolsó két évet levelezőn végeztem, ahol heti 2x volt tanítás délután 3-tól fél 8-ig. Ez végül is ment, de csak heti 2 nap volt, most meg mindennapos esti tanulásról lenne szó. Nyelvet viszont annak idején délelőtti csoportban tanultam heti 5x5 órában és azzal sem volt semmi bajom.

Ezért is kérdezem, hogy van-e valamilyen hátránya az egyiknek ill. előnye a másiknak, mert elméletileg nekem bármelyik jó lehet.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2009. szept. 16. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor a családot is bele kell kalkulálni. Ki vigyáz a gyerekre? Ha a "gyerekvigyázónak" mindegy, akkor inkább délelőtt kéne elmenned otthonról, mintha munkába járnál, és este otthon maradni a család melegében.
2009. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!