Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Muszáj nyelvvizsgára felkészít...

Muszáj nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamra járni, ha nyelvvizsgát szeretnék?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne muszáj?

Magán tanárhoz is járhatsz. Vagy ha anélkül is tudsz elég jól, akkor csak szimplán elmehetsz és befizetheted a vizsgadíjat.

2009. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy muszáj
2009. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem muszáj de szerintem megéri
2009. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:01-es hozzászóló!

Magántanárral szerintem sokkal jobb. Személyre szabott tantervvel gyorsabban megy és jobban is.

De például ha valakinek az egyik szülője (vagy nagyszülője) anyanyelvi szinten beszél egy adott nyelvet és az illetőt kisgyerek kora óta tanítja és ő is nagyon jól tud, akkor tök felesleges pénzkidobás.

2009. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak azt hittem, a nyelviskola tudja az időpontot intézni, saját úton nem. Egyébként jól megy az angol, meg nem túlzottan lenne pénzem az órákra.
2009. szept. 19. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

A vizsgajelentkezést neked kell intézni.

Lehet, hogy van olyan iskola, amely (plusz pénzért persze) x óra után elintézi neked, de nem ez az általános

2009. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a Katedra nyelviskolában intéztem a nyelvvizsgám, csak jelentkeztem az időpontra (3-4 vizsga van egy évben), befizettem, elmentem, levizsgáztam és kész. :) Most mentem át a felsőn :)
2010. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!