Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek érdemes még...

Mi a véleményetek érdemes még 41 évesen idegennyelv tanulásba belekezdenie a férjemnek, ha itthon nincsen munkalehetőség, külföldön viszont rengeteg lenne, ha csak legalább egy alap szinten tudna beszélni?

Figyelt kérdés
10 hetes félintenzív tanfolyamra iratkozott be ma .
2013. ápr. 4. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Persze.

Te nem így látod? Vagy miért merült ez fel egyáltalán kérdésnek?

2013. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
95%
heti hány óra?
2013. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hetente 2 x 5 óra lesz.


Építőiparba menne bádogosként és egy alapszintet kérnek most már mindenhová.

2013. ápr. 4. 14:01
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
jó pap is holtig tanul
2013. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
96%

Naná, én is járok nyelvsuliba, a legidősebb férfi 44 éves. És ő a harmadik legjobb a csoportban :D

Mind harmincon felüliek a csoporttsársaim egyedül én vagyok huszonéves :) Az agyat mindig érdemes fejleszteni, tudod a jó pap holtig tanul ;)

2013. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Naná, én is járok nyelvsuliba"


Milyen motiváltnak tűnsz és milyen pozitívan fogod fel,jó olvasni Téged !

2013. ápr. 4. 14:03
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Persze!
2013. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

persze.


egyik ismerősöm 4 beszélt nyelvtudással nem talált itthon munkát, ajánlottak neki egyet, de német kellett volna hozzá. na, pont németül nem tudott. 4 hete volt rá, megcsinálta, felvették. 4 hét alatt meg lehet tanulni középszinten egy nyelvet, ha ráfekszik az ember. pláne, ha már beszél egy nyelvet, akkor még könnyebb. Aki újonnan kezd nyelvet tanulni, annak valszeg több időt, de fél év alatt úgy is meg lehet tanulni középszintre.

2013. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Valamennyire beszél a férjem németül,mert már dolgozott Németországban 5 hónapot ,de minimálisnak nevezném a tudását.
2013. ápr. 4. 14:13
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Akkor hajrá! És tanuljon otthon is, sokat. Nézzen német meséket (azért ezt, mert alapszókincsük van, és nem bonyolult) aztán jöhetnek a bonyolultabb dolgok. Meg a net tele van ilyen videókkal is, az is jó. bármi, ami németül van.
2013. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!