Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Javulhat még a nyelvtudásom?...

Javulhat még a nyelvtudásom? Kinn élek de megrekedtem egy szinten?

Figyelt kérdés
1 éve élek Németországban, előtte sokáig tanultam a németet, mindig megdicsérnek h nagyon jól beszélek, az akcentusom sem erős és nincs túl sok hibám. De engem nagyon bosszant, h megrekedtem itt, ismerőseimet kérdezem akiket már itt ismertem meg, ők is azt mondták h nagyon jól beszélek de tény h nem hibátlanul és sem a nyelvtanom sem az akcentusom nem változott sokat az elmúlt fél évben. Ez eléggé elkeserít, h dolgozhatnék ezen? A szókincsem nő, mert egyetemre járok de én szeretnék kisebb akcentust és kevesebb hibát
2013. máj. 4. 14:18
 1/4 anonim válasza:
lehet, hogy lassú a folyamat, de közben szép lassan kevesebb hibád lesz. énb azt mondom türelem
2013. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha valakinek kis akcentusa van

Senkit nem érdekel

2013. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emiatt ne legyenek gátlásaid

Az is jó, ha a szókincsed bővül

(Mert van akinek az sem)

2013. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy bajor sem fogja megtanulni sosem a

"Hochdeutsch"-ot, úgyhogy nem gond

(Persze nem tudjuk, hol/ merrefele élsz)

Tájegységenként nem egyforma a kiejtés

2013. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!