Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » OLASZ! Milyen hibát véthettem...

OLASZ! Milyen hibát véthettem a levelemben? (Középszint) Minden komment zöld mancs!

Figyelt kérdés

Cara Rossella,


come stai oggi? Sto molto bene, perché ho avuto la possibilità di passare un giorno a Balatonfüred sabato.

C’era bel tempo ed erano molti uomini e molte donne lì.


La città era bellissima e il lago di Balaton era anche miracolassimo. Ho fatto questo visitato con la mia famiglia. Speravo, che io passassi un po’ di tempo con i miei genitori a Balatonfüred e ho avuto ragione: Abbiamo passato un bel giorno insieme! Se io avessi avuto una ragazza, io avrei passato al minimo due giorni lì con lei. Se il tempo fosse stato più caldo, io sarei ancora a Balatonfüred. Forse se io avessi soldi, io comprerei una casa o un appartamento lì.


Siamo stati al bar accanto al lago. Ho fatto portare tre caffè dal cameriere e ho ordinato gli spaghetti e una bottiglia di vino.


Domenica è stata anche buonissima. Sono stato a casa nella città di Békéscsaba, dove abbiamo festeggiato il giorno delle madri. Spero, che mia madre sia stata contentissima, perché abbiamo dato fiori e un regalo interessante per lei.


Avete festeggiato sua madre domenica? Questa festa è importante per tu e la tua famiglia?


Ti saluto,


Ledo


2013. máj. 6. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz, mar-mar tokeletes.


Ho fatto questa visita (visita a latogatas)


Remeltem, hogy toltok egy kis idot a szuleimmel Balatonfureden es igazam volt. Kicsit santit ez a mondat, inkabb ugy kellene, hogy remeltem, hogy tudok egy kis idot tolteni a szuleimmel.


Speravo che io potessi passare un po' di tempo con...


Siamo stati a un bar accanto al lago. (lehet al is, csak akkor nevezd meg, hogy melyikben)


Avete festeggiato sua madre domenica? (itt mit akarsz kerdezni? Kicsit eletidegen ha azt amit irtal :) )


Amugy jo, en biztos 80% folottit adnek ra, mert valasztekos nyelvtani szerkezetekkel van tele es jol ertheto.

2013. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! zöld mancs ment! :)


Örülök, hogy ilyen lett a hibaszázalék!

2013. máj. 7. 11:06
 3/4 A kérdező kommentje:

A proposito!


Az "Anyák Napja" és a "megköszöntöttétek/megünnepeltétek az édesanyádat" kihívást jelentő kifejezések voltak számomra... (Még most is azok...)

2013. máj. 7. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

festa della mamma, il giorno delle madri Szerintem mind a ketto jo.


megunnepeltek az edesanyadat: Hanno festeggiato la tua mamma.

2013. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!