Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék meg angolul?

Hogyan tanulhatnék meg angolul?

Figyelt kérdés

10es vagyok és nagyon kéne hogy tudjak angolul. Az angol tanárom egy köcsög aki rohadtul nem tanít semmit azon kívül hogy elmeséli a vadászélményeit meg hogy milyen malaca van.

Régen jártam magántanárhoz de mostanra nincs rá már pénzem. Hallásból értés nem megy, de beszélni az jobb valamennyivel. Olvasni megy nagyrészt illetve írni az jobban megy.



2013. máj. 12. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Másnak is azt javasoltam hogy válassz ki 1 könyvet írott és audio formában és olvasd és hallgasd amikor csak tudod!


Valamint keress a neten fórumokat ahol angolul tudsz írogatni másokkal beszélgetni.


Ha nincs pénzed tanárra akkor 1. lépésben ennyit tehetsz magadért

2013. máj. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hallgass angol zenéket (természetesen amiket szeretsz) és magyar szöveget keress hozzá, először csak kíváncsiságból nézegettem ,de sokat tanultam belőle. Nézz angolul beszélő filmeket magyar felirattal, az is nagyon jó!
2013. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 pont ezt csináltam mielött kiirtam ezt a kérdést:D mármint a zenét magyar fordítással.
2013. máj. 12. 14:43
 4/6 anonim válasza:
Na akkor folytasd is, én életembe nem tanultam angolul csak ilyen formába szereztem ismereteket, meg innen onnan apróságokból, de már egész jól elbeszélgetek. És hallás után is jól értek mindent e miatt.
2013. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy 10es vagy? 10 éves?


A hallásra nagyon jó a kreatív angol és a Relaxa angol. Keresd meg a neten és használhatod is.


Vagy még nagyon jó az Effortless English. Nagyon érthetően mondja a pasi és szinte mindent lehet érteni.

Nekem ez a kedvencem és nekem is ilyen problémám volt, hogy a hallás nem ment.

2013. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi lemaradt a pont. Tizedikes.
2013. máj. 13. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!