Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha önállóan szeretnék elkezden...

Ha önállóan szeretnék elkezdeni oroszt tanulni, a Sag za sagom vagy a Kljucs című könyvet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdés már annyiszor volt! Mindkettő egy kicsit bugyuta, a Kljucshoz nincs hanganyag, meg úgy általában legalább a kiejtést mégiscsak tanárral kéne. Magyar nyelvű magyarázatok mindkettőben vannak, a Kljucsnál a munkafüzetben.Egyébként most van egy új könyv, de 6000 Ft, Megszólalni egy hónap alatt oroszul, Pons kiadó, zöld, van hozzá két CD, magyar magyarázatokkal. Ha van kérdésed, írhatsz privátot.
2009. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kiejtést tényleg tanárral kellene megtanulni. Amúgy mindkettő jó, és nyelvsuliban a sag za sagomból tanultam.
2009. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Sag za sagom bugyuta, és színvonal alatti, én is most szívok amiatt, mert abból tanultam 1 évig. Egyetemen tanulom, és most 2. évben kezdjük a szaknyelvet (gazdasági)... és hát azok a csoporttársaim, akik más könyvekből tanultak, többet tudnak mint mi, akik meg a Sag za sagom-ból...
2009. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!