Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék egyedül megtanul...

Hogyan tudnék egyedül megtanulni spanyolul?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni a spanyol nyelvet úgy, hogy beszélni is tudjak. Linkelnétek oldalakat, vagy könyvcímeket?:) Esetleg PDF formátumban is. Köszönöm előre is!

2013. jún. 1. 19:56
 1/6 anonim válasza:

Én ezzel a könyvvel kezdtem: Hübner Katalin, László Sándor: Kevés szóval spanyolul

Az egyik legajánlottabb könyv autodidakta tanuláshoz, de sajnos elég nehéz megszerezni.

2013. jún. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hol tudtad megszerezni? köszönöm!:)
2013. jún. 2. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] vannak kifejezések, szavak, dalok, dalszövegek, fordító, mesék, viccek, igeragozás, nyelvtan tesztek, játékok, ráadásul ingyen, szerintem elég megbízható és igényes oldal, könyveim is vannak de főleg innen tanulom :)
2013. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A kreatívot ajánlom ha egyedül tanulsz, erről beszélek---> [URL] [link] és az ankival gyakorlod a szavakat ---> [URL] [link]

Át hallgattam az angolját (középfokon tudok) mert kiváncsi voltam miért dicsérik és érdemes-e ezzel kezdenem a német tanulást és komolyan mondom egész jó, ha akkor lett volna mikor az angolt tanultam, jobb lett volna ezt használni. Gondolom a spanyolja is jó. Az Anki pedig szótanuló program PC-n vagy androidos telón és úgy működik mint a régi szókártyák annyi különbséggel, h. ez akkor kérdezi tőled mikor már el akarnád felejteni. Pl: itt is olvashatsz tapasztalatokat: [URL] http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2013. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tanulj meg netről pár alapvető kifejezést és szót + a nyelvtan alapját (társalgási szinten nem nagy dolog), utána regisztrálj fel badoo-ra, ird ki, hogy Spanyolországban vagy, és várj :) Özönleni fognak az üzenetek :) Az elején még sok google lesz, aztán ha eltelt egy kis idő, észreveszed hogy észrevétlenül is megtanultál :) (bevált módszer :))
2013. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jorge pedro kiss ***** válasza:
hola buenos dias yo te puedo ayudar si quieres helo jo napot en tudok neked segiteni ha akarod skype amigo19710927
2013. aug. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!