Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan lehet egyedül alapszint...

Hogyan lehet egyedül alapszinten megtanulni németül, az angol mellet, középiskola alatt?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni a németet az angol mellet, középiskola alatt. Szerintetek hogy csináljam?
2010. jún. 26. 01:08
 1/5 anonim válasza:
89%

Szerintem ez az oldal nagyon hasznos erre a célra, én is használom, szerintem nagyszerű:

[link]

Regisztrálsz, kiválasztod milyen nyelvet szeretnél tanulni és csinálod szépen a leckéket. Mellette egy szótár meg egy nyelvkönyv természetesen nem árt, hogy a főbb szabályokat megtanuld, meg a szókincsed bővítsd. Sok sikert! :)

2010. jún. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És magyar nyelvű honlap nincs?
2010. jún. 26. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép nyelv, nagyon szeretem.:D

elo.hu-n körbenézhetsz, töltsd le az ingyenesen kipróbálható programot, nekem tetszik.

2010. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Alapszinten könnyen megtanulhatsz önállóan is, vegyél könyveket vagy kölcsönözz könyvtárból pl Maros Judit : Start!
2010. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

[link]

kiindulásnak jó!

2010. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!