Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia vagy spanyol nyelv?

Francia vagy spanyol nyelv?

Figyelt kérdés
Azon vacilálok,hogy spanyolul vagy franciául tanuljak meg.A franciára sokan mondják,hogy nehéz nyelv és sok a ragozás benne.A spanyolban kevesebb.Tényleg ennyire nehéz a francia nyelv?Több ragozás van benne mint a németben?Németül tudok beszélni.És a spanyol nyelv mennyire nehéz kiejtés és ragozás szempontjából?Szívem szerint a francia nyelvhez húzódok inkább.Melyik nyelvet érdemesebb tanulni?

2013. jún. 3. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A spanyol szerintem könnyebb (én jól tudok spanyolul), a kiejtése könnyű, hamar meg lehet tanulni. A francia nekem nem jött be, de ha valakinek rááll a füle és ha a szíved is arrafelé húz, akkor inkább azt válaszd. Illetve a kérdés az, hogy milyen terveid vannak a jövőre nézve, milyen munkát szeretnél vállalni.

Az angolról nem írsz: beszélsz angolul? Ha nem, akkor az fontosabb lenne.

2013. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7-es vagyok és angolul 8-tól fogok tanulni!Stewardess szeretnék lenni.:)
2013. jún. 3. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a franciát javaslom. Angollal és némettel párosítva jó lesz.
2013. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a franciát. Hallgass a szívedre, mert ha a másikat választod, arra nem fogsz tudni koncentrálni, mert állandóan benned lesz, hogy mi lett volna, ha azt választod, amelyik jobban érdekel. Én is tanultam franciát, és bár nekem a szavak megtanulása a fő nehézség, de ahhoz képest a nyelvtan az nem volt olyan nehéz.
2013. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!