Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintű szóbeli...

Angol emelt szintű szóbeli érettségin mennyire szigorúak? Nehéz ennyi pontot összeszedni?

Figyelt kérdés
12 pontra lenne szükségem még az ötöshöz angolból. Ha jól tudom összesen 33 pont a maximum szóbelin. Mennyire szoktak szigorúan pontozni? Előre is köszönöm szépen a segítséget.
2013. jún. 4. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Általában nagyon rendesek, és full jól pontoznak. De figyelni kell, hogy a témáról beszélj akkor nem kötnek bele.
2013. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Remélem neked lesz igazad!:) Köszönöm szépen a választ!
2013. jún. 5. 07:22
 3/9 anonim ***** válasza:
nem csak 30 pontos a szóbeli, én németből megyek, vagyok ott más? nem tudom, de sok sikert
2013. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
30 pontos a szóbeli, nem 33
2013. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon sok sikert kívánok!:) Majd írok, hogy hogy ment...
2013. jún. 6. 14:21
 6/9 anonim válasza:

Sziasztok! Én holnap megyek, nem nehéz szerintem, nekem mondjuk 25 kéne és akkor lenne 70 százalék körül. :)


Mindenkinek sok sikert kívánok, és a kérdezőnek is. :)

You know the gold rule: "Heads up" !

2013. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintetek 29 pontot mennyire nehéz elérni a 30ból? mi az amire nagyon oda kell figyelni,esetleg közkedvelt kifejezések -időhúzás,szópótlás gyanánt? :D
2013. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hűűűű, hát ez nem volt semmi! A 17-es tételt húztam...technology, environment meg hasonló finomságok. Főleg az utolsó feladat, a kép "elemzés" ment nehezen. Beszéltem, de nem valami sokat és nem túl hasznosat, próbáltam rizsázni.:( Szerintetek lehet, hogy a 3. részre nulla pontot adnak?:S Nektek hogy ment?
2013. jún. 10. 17:53
 9/9 A kérdező kommentje:
*rizsáztam
2013. jún. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!