Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az euro angol szóbeli nyelvviz...

Az euro angol szóbeli nyelvvizsga témái közép- és felsőfokon komolyan megegyeznek?

Figyelt kérdés

Megnéztem a neten, és mindkét vizsgaleírásnál ugyanazok a témakörök voltak felsorolva.

Kérdésem az benne, hogy ezekbõl a témákból mégis hogy lehet felkészülni? Oké, család, meg utazás, egészség stb. megvan. De

Történelem/kultúra, történelmi/

kulturális események és tárgyak


Városrészek, kerületek,

országrészek, épületek, utcai

tárgyak


Politika, társadalom, kormányzat,

állami intézmények


ezek a témakörök Magyaroszágra vonatkoznak, az angolszász országokra, vagy úgy általában az egész világra? Vagy csak én érzem ezeket a témákat nagyon elvontnak? Aki volt eurós vizsgán, az hogy készült a szóbelire?


2013. jún. 9. 10:51
 1/1 anonim válasza:

Én tavaly májusban voltam Euro középfokú nyelvvizsgán, de olyan feladat nincs a szóbelin, hogy egy témáról beszélni kellene, én nem is tudok arról hogy fel vannak sorolva ilyen témák.

Egyébként felsőfokúzni ősszel szeretnék menni, és abban is másmilyen feladatok vannak.

2013. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!