Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogya tudnek minél gyorsabban...

Xma kérdése:

Hogya tudnek minél gyorsabban megtanulni franciául?

Figyelt kérdés
Szeretnek jol beszelni franciául. Majd kesöbb egy közep szintü nyelvvizsgat is szeretnek letenni. Teljesen kezdö vagyok meg viszont nagyon erdekel a nyelv.Elsösorban a modszerekre lennek kivancsi meg hogy neten lehet e valami olyan oldalt talalni ahol lehet beszelgetni mas emberekkel franciaul?

2013. jún. 13. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy intenzív nyelvtanfolyamra, franciát neten kezdeni nem ajánlanám, max kisegítő lehetőségnek a Rosetta Stone nevű programot ajánlanám, nCore-on fent van pl. A francia nyelvhez tipikusan erős alapok kellenek, utána csak egyre könnyebb. :)
2013. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Francia Intézetes nyelvtanfolyamokat ajánlom.
2013. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jarok nyelvtanfolyamra csak azert irtam ezt mert nem jarok oda mindennap es ezert probalkozok meg pluszba tanulni. Net ,könyvek,szotar stb. segitsegevel. Egy jo francia nyelvtudassal rendelkezo emberre vagyok aki neha tudna segiteni meg beszelgetni
2013. jún. 13. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, és mit csinálsz pillanatnyilag, de a legjobb alapokat a Franciaországban, az Alliance Française tanfolyamon szerezheted meg, kb. három hónap alatt.

Ha erre nincs lehetőséged, de M.O.-n rendesen tanulsz, szívesen segítek. Beszélgetésről sajnos nem lehet szó, mert én itt élek FR.-ban...

2013. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!