Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges egyedül megtanulni...

Lehetséges egyedül megtanulni egy nyelvet? Hogyan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
szerintem teljesen egyedül nem lehet, viszont az a véleményem,hogy egy tökéletes nyelvtudás kb.98%-a származhat saját erőből is. Azért nem árt,ha van egy tanár,aki elmagyarázza a nehezen érthető részeket, ezzel időt lehet spórolni :)
2009. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

első vagyok :)

a 2.kérdésre elfelejtettem válaszolni:9

önerőből: beszerzel könyveket, nyelvtant megtanulod, rengeteget gyakorolsz pl munkafüzetekből, olvasol és hallgatsz szöveget idegen nyelven stb.

bár az a legjobb ha odamész ahol a nyelvet beszélik és ameddig anyagilag bírod(ha sikerül munkát szerezni, az még jobb)ott is maradsz

2009. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Arany János saját maga tanult meg angolul.

Remélem mindent elmondtam. :)

2009. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem könnyű. Én olyan nyelveken beszélek nagyjából erős alapfokon, amiből még tanárt szerezni sem lehetett volna könnyű. (Vietnámi, koreai, indonéz) Nem lehetetlen, csak kellő elszántság kell hozzá.
2009. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!