Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel egyedül...

Hogyan készüljek fel egyedül angol középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Szinte az egész nyaram szabad, de sajnos tanárt nem tudok fogadni. Valahol az alap és középszint között állok tudásügyileg, de mivel baromi rossz a nyelvérzékem, ezért sajnos a kitartással kisebb gondjaim vannak, mert ritkán van sikerélményem.

Szerintetek sikerülhet szeptember-október táján letennem a nyelvvizsgát?


2013. jún. 25. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csináld meg például az eddigi középfokú angol érettségiket, az összes részét, szótárazd ki, és ha azokkal végeztél, térj át az emelt szintű feladatokra.

Tanulj az 5percangol.hu oldalon.

A raraxy.com-on megtanulhatod a nyelvtant.

Nézz angol/amerikai sorozatokat felirattal.

Remélem segítettem. :)

2013. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Próbálkozni fogok ,remélem sikerül. :)

2013. jún. 25. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézz angolul filmeket, sorozatokat, bármit feliratosan, vagy híradót minél többet. Én abból szedtem annyi tudást, szókincset, kifejezést hogy a középfokra már nem sokat kellett rátanulnom, kb. csak a típusfeladatokat. Azokat azért nem árt ha tudod milyenek.

Az igeidőket is a filmekből lehet nagyon jól megtanulni,megérteni...

2013. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!