Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelv legyen? Tapasztal...

Melyik nyelv legyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most érettségiztem le és azon gondolkodom, hogy jövőre elkezdek megtanulni egy új nyelvet. Jelenleg angolul és olaszul beszélek, mindkettő elég jól megy szerencsére. Németen, oroszon gondolkozom, esetleg a spanyol (mert olasz után mondják, hogy könnyű lenne). Leginkább az orosz érdekel, az mennyit érhet pl. munkánál? És még annyi, hogy valaki volt már intenzív nyelvtanfolyamon? Ezekkel tényleg rövid idő alatt el lehet jutni középfokú nyelvvizsgáig? (a nyelvérzékem jó, tehát viszonylag gyorsan belejövök nyelvtanulásba).

Köszi a válaszokat.


2013. jún. 25. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
húú szerintem az orosz nagyobb fogás lenne. a spanyolt is tanulmányozhatod, mert végülis hamarabb megtanulnád. én évekig tanultam spanyolul és imádtam mert gyönyörű nyelv de most oroszország nagyon feljövőben van gazdagiságilag, egy jó nyelvtudás hasznos lehet ;)
2013. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nemrég kezdtem az oroszt. Utánanéztem az intenzív kurzusoknak, de a nyelviskoláknál ahol érdeklődtem nem biztattak hogy elindul az intenzív orosz, mert állításuk szerint nincs elég jelentkező erre a típusú tanfolyamra. Így hát jobb híján olyanra járok, ami heti 1x 2 órás.
2013. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is orosz felé hajlok:)
2013. jún. 28. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!