Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvből lehet megtanít...

Milyen könyvből lehet megtanítani az angol nyelvtant?

Figyelt kérdés

Én English Grammar in Use-t használtam, és jó könyvnek tartom, viszont most a nyáron korrepetálnom kell egy barátnőmet, aki egyáltalán nem szorgalmas és ott kell majd mellette ülnöm, (eleinte biztosan) amíg ráérez hogyan kell. Jelenleg nem sok angoltudással rendelkezik.

Szóval, milyen könyvet ajánlanátok a nyelvtan tanuláshoz, ami persze egy lépcsőfok lenne az angol érettségi felé is?



2013. jún. 28. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A-z angol nyelvtan lexikon. En onerobol tornaztam fel magam belole nullarol kozepfokra 2 ev alatt mert kulfoldre koltoztem es nem tudtam semmit. Annal jobb konyv nincsen!
2013. jún. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Grammar in use-t próbáltam. Önálló nyelvtanulásra van az is, viszont totál angol nyelvű, így 0-ról nem érdemes nekiugrani talán. Az első válaszadó ajánlatát viszont nem ismerem.
2013. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) én végigcsináltam az EGU-t, használt is, de épp emiatt, hogy angol nyelvű, a 0 tudással rendelkezőknek szerintem nem épp a legmegfelelőbb, ezért írtam ki a kérdést
2013. jún. 29. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a-z angol nyelvtan lexikon nagyon jo, a konyv teljesen magyar, az angol mondatai meg szavai forditassal vannak. Az angol nyelvtan osszes lehetseges temajat veszi, es reszleteiben elemzi, en mikor ratalaltam, csak lestem! Igaz hogy nem kezdo szintrol kezdi mint sok olyan konyv hanem abc sorrendbe vannak szedve, de az biztos aki kezdo (mint en voltam anno) az ha egyszer kinyitja azt a konyvet, nem fog betelni vele. Ha van olyan konyv ami mindent(!) leir az angol nyelvtanrol, akkor az ez a konyv!
2013. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!