Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek nem lehetetlen a...

Szerintetek nem lehetetlen a mostani középfokú angolomat szeptemberig felsőfokúra fejleszteni?

Figyelt kérdés
Itt a nyár, diákmelóm úgy fest nem lesz, akkor már valami hasznossal kéne eltölteni az időmet, de nem tudom. Mit ajánlanátok, hogy kezdjem? Megvan a Kreatív nyelvtanulás haladó csomagja is, ami c1-re készít fel elviekben. Emellé még milyen könyvet javasoltok?

2013. júl. 7. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A középfok és a felsőfok között alig van már különbség. Szókincsileg másabb, választékosabban kell tudnod kifejezni magad. Ajánlanám a Kész Zoltán, Törökné Tenk Dóra - Let's discuss it!-ját + Kész Zoltán, Némethné Dr. Hock Ildikó - 1000 questions, 1000 answers-ét! :) Ez a 2 könyv megfelelő témákat + szókincset tud biztosítani számodra. Amit írtál csomagot, az is nagyon jó! Ha naponta készülsz keményen, akkor meglesz az eredménye, hidd el! :)
2013. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz! :) Let's discuss it!-om van, viszont 1000 kérdés 1000 válaszból csak közepem van. A Színes kérdések és válaszokról mi a véleményed? Még ez van meg.
2013. júl. 7. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Angol nyelv 222 pontban+1000 k. 1000 v..A cégeket inkább a szóbeli képességeid érdeklik,ha szakmába akarod használni,akkor jobb egy szakmai angol.Halláshoz cnn,bbc,filmek angol felirattal sokszor megnézve,lassó tempójú zene ami tisztán hallgatható.Beszédhez magnóra válaszolni,partnerrel vita,egy adott témáról beszélgetés,kisebb modatszerkeztek felépítése,majd ezek ötvözése,kombinálása.Angolul való gondolkozás.Üdv.!Amúgy 3 hónap nem olyan sok...
2013. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen de én azért biztosra mennék
2013. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.... Az is jó könyv, csak az a lényeg, hogy legyen szókincsed felsőfoknál, ne kelljen annyira gondolkodnod, ha beszélsz pl. :) Szerintem vágjál bele, HAJRÁ!!! ;)
2013. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!