Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszul tanulnék, valaki...

Oroszul tanulnék, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sajnos se tanárra se tanfolyamra nincs pénzem.

Akármelyik könyvet néztem,egy magyar betűt sem találtam benne.A cirill betűket megtanultam,köszönéseket,néhány szót stb.De hogyan tovább?

Tud valaki ajánlani valamilyen oldalt vagy akármit ahol elkezdhetném tanulni a mondatalkotást,igeidőket,ragokat stb. vagy itt tud valaki segíteni?


Előre is köszönöm :)



2013. júl. 18. 15:24
 1/6 Cristo ***** válasza:
Ha küldesz priviben egy értesítést, elmagyarázhatom ott a legalapabb dolgokat, ahoz hogy tudj beszélni vmiről oroszul. De nem kötelezlek rá...
2013. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, egy csomó oldalt találsz ha beírod a keresőbe, hogy "learn russian free".

De pl. a Saz za sagom c. tankönyvet le lehet tölteni a netről, én is leszedtem, valami blogról, keress rá. Abban van magyar szöveg is.

2013. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. júl. 19. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Innen több orosz könyvet is le tudsz tölteni pdf formátumban.


Itt van a Шаг за шагом is.

2013. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont az linket hagytam le. :D


[link]

2013. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. júl. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!