Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lenne lehetőségem magyart...

Hol lenne lehetőségem magyart tanítani külföldieknek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék magyart tanítani, de igazából nem vagyok magyar tanár, sem semmilyen tanár, viszont jól tudok angolul, és elég mélyen benne vagyok a nyelvtan témában, szóval abszolút nem okozna gondot magyarázni dolgokat.


Tanári szakra fogok járni egyetemen, és ha nem is most azonnal, de egyáltalán hol lehetne ennek a témának utánajárni?


18F



#magyar #tanár #magyar tanár #magyartanítás
2013. aug. 7. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak különböző nyelviskolák, Budapesten pl. több hirdetést is láttam már utcán, hogy ők majd megtanítják magyarul a külföldieket, ilyeneknél érdeklődj szerintem, hogy erre mennyire van kereslet, esetleg egy ilyennél tudnál majd elhelyezkedni. külföldön semmi esélyed rá.
2013. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

Nem budapesti vagyok (még), itt vidéken idegen nyelvet meg csak az órákon lehet hallani :D


Miért nincs semmi esélyem külföldön? (nem akarok, csak úgy kérdezem)

2013. aug. 7. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Külföldön nincs igény rá egyszerűen. Itthon még lehet értelme valamilyen szinten, mivel azért bőven vannak külföldiek, akik itt töltenek huzamosabb időt, esetleg le is telepednek itt, nekik hasznos lehet. Viszont kint tényleg a kutyát sem érdekli ez a nyelv, nem fizetnének érte.
2013. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!