Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megtanulhatok autodidakta...

Megtanulhatok autodidakta módon angolul?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni angolul rendesen, mert bár nyolc évig az általánosban "tanultam", azonban nem volt túl jó az oktatás + én sem vettem komolyan. Előszedném a régi könyveimet és megtanulnám a szavakat, nyelvtant, közben a feladatokat is megcsinálnám, zenéket fordítanék, filmeket néznék ésatöbbi... Esetleg gondolkoztam, hogy veszek egy könyvet. Mit gondoltok, menni fog?

Esetleg egy középszint, mert most olyan alap és közép között vagyok.

Felsőfok menne?

Esetleg ha valaki így tanult, adna pár tippet? :)



2013. aug. 27. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló,ez szép kis nagy gyűjtemény,én is külön köszönetemet nyilvánítom most ki,trollok meg sajna vannak,s lesznek is.
2015. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
S én még a kérdezőhöz is szólnék,hogy hogy megy manapság a dolog,így másfél év után?
2015. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én csak az első válaszoló miatt irok most....:) nagyonjo
2016. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
63%
Talán ez sose lesz idejétmúlt topic, így ide merészkedek írni. Nagyon köszönöm az első válaszolónak. Nem kis keresgéléstől kíméltél meg! :)
2017. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fog menni
2018. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyébként helyzetjelentést szeretnék tenni, február 3-án tettem le a felsőfokú nyelvvizsgámat, mindenféle tanfolyam, vagy bármi nélkül, úgyhogy valóban lehetséges önállóan megtanulni! :D
2018. júl. 11. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!