Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Katedra nyelviskola érdekelne,...

Katedra nyelviskola érdekelne, milyen, mennyibe kerül, stb? Elsősorban olyan írjon, aki tanul (t) náluk.

Figyelt kérdés
A közelben zéró a nyelvsuli, legközelebb normálisat Baján a Katedrát találtam, de a honlap tök általános infókat ad. Valaki, aki tanult már ott: milyen a csoportos képzés? kemény? eléggé felkészít a nyelvvizsgára? mennyibe kerül? A2-es szintről kéne a B2 középfokú. Milyen könyvekből megy az oktatás?

2013. szept. 3. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokba kerul, lassu, es x@r.
2013. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, most bukkantam rád. Elkezdted a bajai Katedrát? Én is most agyalok rajta, de sehol sem találok véleményt a bajairól. Felkészitett?
2014. máj. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Nem kezdtem el, annyit tudtam meg, hogy New English File könyveket használják és aszerint haladnak. Ezeknek a könyveknek a hátulján van szint szerinti felosztás (A1, A2, B1, B2...). ez az angol, más nyelvet nem tudok. Van facebook oldaluk és válaszolnak is rendesen a levelekre. Érdeklődj náluk, ha valami infó kell, gyors válaszolnak, kedvesek :)
2014. máj. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!