Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mostanában volt valaki nyelv...

Mostanában volt valaki nyelv vizsgázni? Vagy, fog menni?

Figyelt kérdés

Én voltam még augusztusban bme-n. (angol C1 írásbeli rész)

Valaki mostanában? :)


2013. szept. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Most szombaton megyek angol origó középfokra (komplex) :S Nagyon izgulok:D Neked,hogy sikerült,kedves kérdező?:)
2013. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) Csak most láttam a választ


Én nekem remélem jól sikerült.Nagyon remélem hogy megvan.Viszonylag jónak tűntek a feladatok,a szövegértés tűnt egy kicsit nehezebbnek.

Writing-nak cikket írtam.Még magyarul se írtam cikket,de ez remélem jó lesz.Nagyjából próbáltam érzékelni mi kell bele,vagy mi nem.

Volt kiegészítendő lyukas szöveg,remélem jó lesz,az is elfogadhatónak tűnt.


De,nem akarok semmit elszólni.Nagyon remélem hogy sikerült :)


És,neked,milyen volt a mai?Hogy érzed?

A szóbeli vagy az írásbeli volt könnyebb?

2013. szept. 14. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként én is voltam már origóson,én közepet meg C1-es szóbelit csináltam ott.

(Van egy Társalkodós írásbelim is,az közép)

2013. szept. 14. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

"Picit" késtem a válasszal,no sebaj :D

Meglett, iszonyú könnyű volt :D egy háromnegyed órával hamarabb beadtam az írásbelit :D A szóbelire meg halál nyugodtan mentem, és az is jól sikerült. Összességében 81%os lett az írásbeli, a szóbeli pedig 87% :) Ha választani kell, azt mondom,a szóbeli volt könnyebb, de beszélni mindig is jobban szerettem, mint írni :DD

2014. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!