Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi értelme van spanyolt...

Mi értelme van spanyolt tanulni? Hol lehet hasznosítani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 16:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
40%

Sok értelme van,mivel világnyelv. Rengetegen beszélnek spanyolul a világban. Dél-Amerikai országok egy részében,Spanyolországban,Mexikóban. Én idén kezdek el spanyolul tanulni az angol mellett :)


13/L

2013. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon sokan beszélik, de én csak ezért nem tanulnám. A spanyol nyelvterületeken -ha van ilyen terved- elég nagy pangás van, nagyobb adósság, mint nálunk stb.
2013. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Szia, ha megtanulsz spanyolul, tudok neked biztos jövedelemmel járó munkát biztosítani!

Üdv.: Juanito Rico

2013. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Mekkora kamu :D
2013. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Hogyhogy mi értelme????


Egész Latin-Amerika spanyolul beszél (Brazíliát leszámítva) és az USA-ban az első számú idegen nyelv az iskolákban.


Pangás? A jövő Dél-Amerikáé!


Ja és tök könnyű!

2013. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az USA-ban mindenki tud angolul. A latin-am. országokba ki akarna letelepedni? Miből gondolod, hogy Dél-Amerikáé a jövő?
2013. szept. 26. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
A spanyolt nem a hasznosságáért tanulják az emberek, hanem azért mert egy gyönyörű nyelv, s nem mellesleg egy rendkívül színes kultúrkör kapcsolódik hozzá (flamenco, latin táncok, ..stb). Ez egy életérzés, amit csak a nyelv birtokában kaphat meg az ember.
2013. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én szeretek nyelveket tanulni, de nekem a spanyol egyáltalán nem tetszik. Inkább a szláv nyelvek és a germán nyelvek.
2013. szept. 26. 23:08
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Akkor tanuld azt b-meg! Én is megkérdezhetném, hogy mi értelme germán meg szláv nyelveket tanulni? Az hogy neked az tetszik, és kész.
2013. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Szia én nem ajánlom.Ugyan is Spanyolország és egész Dél-Amerika nagyon csóró,talán kivéve Argentínát.Most elmész Spanyolországba,nagy nehezen szerzel munkát ugyan is Sevillában,a lakosság 30%-a munkanélküli....Ha már latin nyelvcsalád,akkor az olaszt vagy a franciát ajánlom.Ezt a 2 nyelvet Észak-Amerikában és Európában is sokan beszélik.És még mind 2 gazdag ország.
2014. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!