Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudná nekem fordítani...

Valaki letudná nekem fordítani franciára ezt a néhány sort? FONTOS!

Figyelt kérdés

Alapvetően szeretem a vígjátékokat, de ez a film semleges. A film kivitelezése a színészek miatt nem jó, valahogy nem szimpatikusak. Sokkal többet kilehetett volna hozni a történetből. A kedvenc részem az volt, amikor Sami kidobálja a könyveket. Vicces volt. Szóval nem bánom, hogy megnéztem.


Nem muszáj szó szerint, csak az számít, hogy a lényege valami ilyesmi legyen. Köszönöm szépen! :)



2013. okt. 8. 19:58
 1/5 anonim válasza:
Fondamentalement, j'aime les comédies, mais ce film est neutre. Le film, en raison de l'exécution des acteurs n'est pas bon, en quelque sorte pas accessible. Kilehetett ont apporté beaucoup plus à l'histoire. Ma partie préférée était quand Sami il lèvera les livres. C'était drôle. Si je ne me dérange pas que j'ai vérifié. Részletesebb: [link]
2013. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A la base j'aime bien des comédies mais ce film est neutre. Je trouve que la mise en scène n'est pas la meilleure à cause des choix des acteurs, ils n'étaient pas sympathiques pour je ne sais quelle raison. Ils auraient pu en tirer plus de cette histoire. Ma part préférée était quand Sami jetait des livres. Je trouvais ça marrant. Donc, je ne regrette pas d'avoir regardé ce film.
2013. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* Ma partie
2013. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó a fordítás, gratulálok!

Egy apró képzavar: a francia nem mondja azt - ha filmről vagy színházról van szó - "ma partie".

Itt jobb a "ma scène préférée" kifejezést használni.

A "jeter" szó inkább eldobni-t jelent, a "flanquait des livres" jobban visszaadja a képet...

2013. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) <3
2013. okt. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!