Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kijavítanátok ebben az angol...

Kijavítanátok ebben az angol levélben az esetleges hibákat?

Figyelt kérdés

In my opinion, use of drogs and doping in sport is a huge problem. I think a lot of sports could be affected, such as swimming, athletics, football, basketball, handball, cycling or even Moto GP and Formula 1 too. If I brought the rules of the doping controls, I would prescribe stricter and frequent controls because in that way we could filter those sportsmen who use drugs. It would be really useful because we don’t just filter the frauds but we can save their health, because these dopings are very harmful. If they couldn’t use drugs, they would be healthier. I think both the doping users and the regulators are responsible for this. They shouldn’t use drugs and the leaders should bring strict rules.


Előre is köszönöm :D


2013. okt. 9. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A brought helyett sztem a defined lenne jobb, a prescribe helyett pedig a request.
2013. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem a filter szót használnám


talán a catch jobb lenne.(nem érzem jónak a filtert de ettől még lehet hogy használják ebben az értelemben is)


és az utolsó előtti szó stricter


nyelvtanilag helyes de az értelme így helyes

2013. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tehát


They shouldn’t use drugs and the leaders should bring strictER rules.

2013. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem akarok pofátlan lenni, de írtam egy másik levelet is, csak abban szerintem kevesebb a hiba, ha ide leírnám átolvasnátok azt is?

2013. okt. 9. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
sport helyett sports-ot írnék, mert több van
2013. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
the usage of drugs / using drugs az elején.
2013. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a bring strict rules heleytt bring about-ot írnék
2013. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!