Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem segíteni...

Allera kérdése:

Tudnátok nekem segíteni németül tanulok már 7 éve de nem sokat tanultam edig a gyengébikk csoportba kerültem most betettek a haladó csoportba és döbentem hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az ami nem megy?
2013. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te az anyanyelveddel kapcsolatban is komoly kihívásokkal küszködsz. Nem csoda, hogy nem megy a német, ha magyarul se tudsz. Szánj kicsivel több energiát a magyarra, utána könnyebben mennek majd az idegen nyelvek is.
2013. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így nem tudunk segíteni, hogy nem tudjuk, milyen szinten állsz.

Milyen könyvből tanulsz, mit jelent az, hogy nem sokat tanultál? 7 év alatt?

Ha a gyengébbik csoportba kerültél, amiatt még lehetett volna tanulni.


De tényleg állj neki tanulni, mert le fogod húzni a többieket, ami nekik nem tetszik majd.

Nem tudsz tőlük segítséget kérni? Biztos van valaki a csoportban, aki esetleg szívesen elmagyarázná, hol tartanak ők most.


De ha leírod, mi az, amit nem értesz, ami nem megy, mi is segítünk.

2013. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
figyeljetek a de nem sokat kifejezés az nem azt jelenti hogy nuku német hanem nem megy annyira mint a töbieknek
2013. okt. 15. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gyakorolni szeretnél, azt úgy érheted el, hogy kérdezel valami konkrétat. Figyeld a többiek kérdését is, azokból is sokat lehet tanulni.
2013. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!