Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene lefordítani...

Valaki segítene lefordítani ezt a szöveget angolra?

Figyelt kérdés
Az én életem nem valami izgalmas egy kis falúban lakok Magyarország dél keleti részén Békés- megyében. A közeli városba járok közép iskolába ami egy egyházi iskola. Hogy is mondjam nem valami egyszerű váltás volt az életembe az általános után mivel előtte nem nagyon voltam tisztában az ilyen egyházi dolgokkal. De mondhatni mára már egész jól belejöttem és meg szeretem ezt a légkört. Ugyan az elején nem volt ennyire természetes ez a közeg nagy újdonság volt például az életemben a köpeny viselése vagy a hittanórák ezek annyira újak és idegenek voltak számomra hogy az iskola váltás is fel merült bennem. A másik igen nagy változás volt a buszozás. Ami egy külön élet felfogás. Eleinte nagyon sok buszt lekéstem mivel elaludtam. De hát egy idő után a korán kelést is megszoktam és már több mint egy éve vagyok gimnazista. Ez az egy év alatt rengeteg új emberrel találkoztam, és sok barátot szereztem.
2013. okt. 15. 17:42
 1/1 anonim válasza:
Majd ha megtanulsz legalább magyarul írni.
2013. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!