Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németesek ezeket, hogyan...

Németesek ezeket, hogyan fordítanátok magyarra?

Figyelt kérdés

die Thekenkraft


Natürlich wäre es schön, wenn solche Anblicke Einzelfälle wären, allerdings ist es anscheinend eher die Regel, was umso erschreckender ist.


...aber vor allem in vielen Ketten muss man heute leider froh sein...



2013. okt. 27. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

(Én nem vagyok fordító, csak külföldön élek. Tartalmat tudok csak fordítani, hiányos a szöveg... szerintem a Ketten simán láncot is jelent, de Thenkenkraft miatt szállodalánc lesz.)


"Szolgálati hatály/kiterjesztés"


Természetesen jó lenne, ha sz ilyen elképzelések egyediek lennének, látszólag vitathatatlanul inkább szabály, ami annál ijesztőbb.


...de mindenek előtt muszáj ma boldognak lenni a sok láncolatban.

2013. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
késő van, most olvasom vissza, nem magyaros "wenn solche Anblicke Einzelfälle wären" jelentheti: Jó lenne, ha az ilyen elképzelések dugába dőlnének...
2013. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a szövegkörnyezet?
2013. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"wenn solche Anblicke Einzelfälle wären" jelentheti: Jó lenne, ha az ilyen elképzelések dugába dőlnének...

-------------------------------

wenn solche Anblicke Einzelfälle wären,...ha ilyen látványok egyedüliek lennének.

2013. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

e Theke

(kiszolgálópult -

2018. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

e Anblick


(látvány)

2018. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!