Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék folyékonyan beszélni...

Szeretnék folyékonyan beszélni angolból. Honnan tanuljak?

Figyelt kérdés

Már 10éve tanulok angolt, alapfokon nagyjából megy is,de szeretnék folyékonyan beszélni, és sokkal többet tudni.

Mivel nincs pénzünk tanfolyamokra, magántanárra, így az internetről tanulnék + suliban azt a heti pár órát.

Honnan lehetne tanulni netről, valaki ismer jó oldalakat? :)


2013. nov. 1. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segít, hogy eredeti nyelven nézek felirattal filmeket/rajzfilmeket. Ezenkívül nem tudom, mennyire ismered ezt az oldalt, amit majd a végén belinkelek, de elég sok hasznos dolgot meg tudsz onnan tanulni (pl. rendhagyó igék), és ha még ennél is többet szeretnél, szerezz be egy olyan szótárt, amiben nem magyarul vannak a kifejezések (szóval nem angol-magyar, meg nem is magyar-angol szótár). Nekem így sokkal könnyebb volt megtanulni, mert amúgy is szükség lehet rá később, hogy körülírd, ha valamit nem tudsz esetleg :)

Remélem, tudtam valamit segíteni, és sok sikert! :) Itt az oldal: [link]

2013. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem úszod meg hogy ne gyakorold a beszédet.


Ha máshol nincs rá lehetőség akkor a suliban órán csak angolul beszélj és amikor csak lehet mondjad!

2013. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm! :)

#2. Sajnos nem túl jó tanárt kaptunk, így csak magamra "számíthatok".

2013. nov. 2. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL0A0C8CFFE9712B76


Youtubeon sok féle videós lecke van.

2013. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!