Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintű érettségi...

Angol emelt szintű érettségi szóbelijére tippek? Esetleg nektek milyen témáitok voltak idáig? Nagyon szigorúak?

Figyelt kérdés
Eléggé parázok, holnap megyek. Rengeteget készültem már, de borzalmas a tudat, hogy tökmindegy mennyit készülök, sosem lesz elegendő. Szóval segítsetek pls! :D

2013. nov. 5. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem iszonyat jófej vizsgáztatóim voltak. Nagyon féltem, mellesleg baromira bejött a vizsgáztató pali, úgyhogy duplán izgultam, konkrétan az a szó nem jutott eszembe, hogy 'kuka', tiszta gáz volt:) De nyomtam a szöveget, ahogy csak tudtam, és végül 93 pontos lett a szóbeli része. Nekem különböző órai tevékenységekről kellett beszélnem kép alapján, akkor a szemetelésről, a 3. témámra már nem emlékszem. Egyik ismerősöm az élelmiszerekben található mesterséges adalékanyagokat húzta, az kicsit nehezebb volt. Lazíts, és menni fog. Sok sikert!:)
2013. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hányra mész?

Próbáld meg kialudni magad és jó lesz

2013. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

13:30ra, már nem tudom, hogy miket nézzek át, csak még rosszabb lesz :D ha valami olyat kapok, amiről magyarul sincs véleményem, akkor megszívtam. Mert az a rossz, hogy a lényeg a magyar ismereteken alapszik, nekem meg vannak komoly hiányosságaim egy két helyen... De reménykedem

Azért köszönöm a válaszokat :)

2013. nov. 6. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig tanultál, nem lehet baj

Remélem jó témát fogsz húzni

2013. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na milyen volt?

Túlvagy már rajta?

2013. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére már vége. Nagyon paráztam de szerencsére jó témákat kaptam és nagyon jó fejek voltak, ott rögcséltünk mindannyian :) szóval legalább jó hangulatban telt el :D csak 27ig várnom kell, csak akkor mehetek a papírokért, szóval csak akkor tudom meg véglegesen :S mindenkinek sok sikert, akinek még hátra van! :)
2013. nov. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!