Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvi előkészítős gimnázium...

Nyelvi előkészítős gimnázium vagy kéttannyelvű szakközép?

Figyelt kérdés
Szögezzük le Budapesti 8. osztályos lány vagyok. 1. helyre Karinthy angol kéttanyelűjét jelölöm, de mit jelöljek másodiknak? Jó eséllyel felvennének az elsőre is de utána mi lenne a jobb? Szerintetek? Köszi a válaszokat előre is!

2013. nov. 6. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden második ember úgy megutálja a tanulást abban az iskolában hogy nem fog egyetemre menni.


Szerintem inkább olyan gimnázium éri meg ahol sok fajta nyelv közül lehet választani akár fakultációként is.


Próbáltam egy nyelvi előkészítőt de szinte nulla extra tudást hozott mert nem voltak rendesen szint szerint szétosztva a csoportok, aztán átmentem kéttannyelvűre ahol a tanárok sokszor hibásan használták a szakszavakat, végül egy középszerű gimnáziumban kötöttem ki ahol sokféle nyelvet tanítottak és nekem nagyon tetszett, azóta csak hobbiból tanulok nyelveket már az 5. nyelvvizsgámra készülök.(ha úgy nézzük csak harmadik mert angolból van középfokom, felsőfokom és most megyek C2-re)

2013. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelölheted a Szt. Lászlót is (másodiknak) vagy harmadiknak
2013. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Minden második ember úgy megutálja a tanulást abban az iskolában hogy nem fog egyetemre menni." A Karinthy kéttannyelvűjére gondoltál?

Amúgy köszi a választ mindkettőtöknek!

2013. nov. 7. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Kéttan.Én nyekkel rendesen megszívtam..
2014. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!