Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia vagy spanyol a könnyeb...

Francia vagy spanyol a könnyebben tanulható? Meg éri egyedül elkezdeni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindent el lehet egyedül kezdeni, bár a kiejtésed nem lesz tökéletes így. Inkább járj mondjuk heti egyszer magántanárhoz is közben, sokkal jobban fogsz tudni haladni.
2013. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én gimiben spanyolt tanultam 2. nyelvként (angol volt az 1.), nekem nagyon könnyen ment. Felvettem a franciát szakkörként, de utáltam, pedig elég hasonló a nyelvtanjuk, így én a spanyol ajánlom. Én most készülök belőle felsőfokra, középfokú nyelvvizsgán nem voltam belőle :) Nekem sokkal könnyebbe volt, mint az angol (abból éppen meglett a középfokom). Nyelvkönyvekből a Colores könyvek a legjobbak, én azt ajánlom.


20/L

2013. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spanyolnál a kiejtést érdemes valakitől megtanulni, de azután könnyen tanulható egyedül is.
2013. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!