Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt ma valaki német közép...

Volt ma valaki német közép ECL-en?

Figyelt kérdés
Ti is úgy gondoljátok, szörnyű volt a Hörverstehen? Soha nem csináltam 90% alattit, és most mégis ezen fogok elbukni. Dühös vagyok.

2013. dec. 7. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én angol B2-n voltam, nekünk ellenkezőleg, röhejesen könnyű volt :D Mi volt nálatok a probléma?
2013. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem lett kilencven százalék

még elérheted a hatvanat.

Vagyis még simán elég lehet

2013. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A többi rész jó lett?
2013. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Svájci háború volt a téma...

a többi mind jól sikerült, de itt egyszerűen tippelgettünk. És nem csak én, 12-en voltunk, csak néztünk össze, hogy ez komoly? Szörnyű volt a minősége is a felvételnek, de hát erre fel voltunk készülve. Rajtunk kívül a franciások panaszkodtak, ott alapfokon olyan mezőgazdasági szöveget kaptak, hogy kettéállt a fülük.

Morgok, mert azért nem kapkodtam el, hogy biztos tudással menjek, jövőre fogok csak érettségizni, szóval nem volt sürgős, de most bevállaltam. Hát, úgy néz ki, hiába lesz minden más része szinte tökéletes, ezen elbukom.


Azért köszi a válaszokat, mennek a zöld mancsok.

2013. dec. 7. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én német felsőt csináltam. A Lesevertehen elég könnyű volt, a beszélgetés is jól ment, de a Hörverstehen rossz minőségű hanganyag volt, nehezen érthető, és ráadásul külső zajok is voltak az épületben. Jegyzőkönyvet vetettem föl, így lesz fellebbezési alapom, ha pont ezt elbukom.
2013. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát, valami számomra rejtélyes módon megvan, és 80% fölött a magnó...
2014. jan. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!