Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A mai világban gáz, ha nem...

A mai világban gáz, ha nem tudok angolul egy kicsit sem?

Figyelt kérdés
Az iskolában németes vagyok, bár abból nagyon jó, egész 8.-ben és most is dicséretes vagyok belőle, a német tanár mondta, hogy ha így haladok, akár 10.-re, vagy max. 11.-re meg lehet a nyelvvizsgám. Viszont úgy vettem észre, azt ma már nem is tekintik teljes értékű embernek, aki még egy kicsit sem beszél angolul...viszont nincs pénzünk, meg energiám sem arra, hogy most külön tanárhoz járjak, és amúgy is oroszra gyűjtögetek, meg minden...Csak már tényleg annyira ciki, pl. ha az utcán leszólítana egy külföldi és elkezdene nekem magyarázni, hogy hol van ez meg az, még válaszolni se tudok neki...Szóval szerintetek kellene angolt tanulnom? 15L
2014. jan. 8. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mész olyan helyre, ahol kell angolul beszélni, akkor nem.
2014. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden normális munkánál elvárás. De a német is nagyon jó. Ha jól értem, középiskolás vagy, előbb-utóbb kell ott legyen egy második idegen nyelv is, kérdezd meg a tanáraidat. Az oroszhoz meg hajrá.
2014. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Te tudod igazán eldönteni érdemes-e!
2014. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak hatalmas hátrány.
2014. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!