Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » WÁÁÁÁ! Elegem van az angolból!...

WÁÁÁÁ! Elegem van az angolból! Hiába tanulom már általános óta! Egyszerűen elfelejtem a tanultakat. -. -' hogyan tanuljam, úgy hogy közben hatékony is legyen ez a fránya nyelv tanulás? :D

Figyelt kérdés
ez sok igeidő egyszerűen kiborít!!! pedig sokszor igyekeztem, de valahogy nem megy, tök idegen ez nekem.. pedig ma már alap követelmény a nyelvtudás. és szeretnék is majd nyelvvizsgát.(áh micsoda álom *.* )
2014. jan. 22. 22:43
1 2
 11/12 slamxxxx válasza:

Nehéz erre röviden válaszolni...

A megoldás a problémádra pedig egyedi. Ami az egyiknél szuper módon működik, az a másiknál becsődölhet.


Én egy oldalt ajánlanék, ahol rengeteg tippet és trükköt olvashatsz a témában.És, hogy ezt ne reklámnak vedd, amit ajánlok az mind teljesen INGYEN érhető el!;)

(Még csak regisztrálni sem kell hozzá!)


Nyelvtanulási tippek:

[link]


Közel 200 cikk a nyelvtanulás kapcsán:

[link]

2014. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudom még mindig küzdködsz-e a problémán, de az én tanáraim mindig úgy tanítanak, hogy ha rajzolsz hozzá könnyebben megragad benned. Pl: apple, és rajzolsz egy almát. És így tovább. Mondatoknál nem tudom hogy lehet-e ezt használni...:D
2015. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!