Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miből tanuljak olaszul?

Miből tanuljak olaszul?

Figyelt kérdés
Már korábban tanultam, nem teljesen kezdő szintről kezdeném. Nyelvvizsgázni szeretnék majd, viszont nagyrészt itthon készülnék egyedül. Van olyan könyv, amelyik mondjuk A2 szinttől B2-ig terjed és a feladatokhoz a megoldókulcs is benne van? Az interneten szinte csak a Progetto Italianot ajánlják, viszont ebben állítólag nincs megoldókulcs, így egyedüli tanuláshoz nem jó.
2014. febr. 15. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kreatív Nyelvtanulás ~Gaál Ottó, erre keress rá, én torrenten se láttam még olasz nyelvű könyveket, cd-ket, engem is érdekelne, de csak nyáron tanulnám.. A fent említett könyv azt hiszem 22.000 ft, 8 (vagy14?) napon belül visszafizetik, ha mégsem tetszik.
2014. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na keresgettem és fent van nCore-n az olasz kezdő, ami a középszint követelményeit célozza meg, szedd le onnan.


'kreatív olasz' így keress rá

2014. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok! Köszönöm! :)
2014. febr. 15. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kimondotta a nyelvtan érdekel, hanem beszélni akarsz én ajánlanám:

Assimil Könnyűszerrel olaszul (CD melléklet van hozzá, rövid, hasznos szövegek, magyar fordítással, rövid magyarázatokkal)


Magyarul megjelent:

Móritz György: I primi due passi Olasz nyelvkönyv 1/a

Móritz György? Arrivederci Olasz nyelvkönyv 1/2

(Van hozzá hanganyag, de nekem nem sikerült megszereznem. Könnyítés, hogy a gyakorlatok nagy részéhez van megoldó kulcs, azaz ellenőrizheted magad.)


Amit viszont mindenki ajánl az viszont a

Nuovo Progetto Italiano 1., 2., 3. CD-vel és munkafüzettel.


Igaziból én ezt nem ismerem, nem tudom, hogy megoldókulcs is van-e benne a feladatokhoz, vagy csak tanárral való tanuláshoz jó.


Aztán gyakorlásnak a

Da zero a cento

Ez a könyv az A1 szinttől a C2 -ig visz el, de hogy van-e benne megoldókulcs, azt nem tudom.


Remélem, tudtam segíteni!


Viszont, ha valaki tud olyan könyvet, amiben fordítási gyakorlatok (magyarról olaszra!) vannak - jó sok - és van hozzá megoldókulcs is, kérem írja meg!

2014. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!