Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná nekem ezt...

Valaki le tudná nekem ezt fordítani? És ne google fordítóval, mert azzal nem nagyon sikerült értelmeznem.

Figyelt kérdés
Please mention in the description what exactly is present in the item. - The documentation is a little lacking. Most importantly, remember that buyers may not be technically inclined. They may just be looking for an item to drop into their existing code base. Also keep in mind that a typical user won't really know about all the features your system brings to the table. With them in mind, you should also look into providing a quick start guide of some sort. It need not be long: a short one will do.
2014. márc. 5. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lényegében arra figyelmeztet, hogy pontosabb dokumtációt adjál. Figyelmeztett arra, hogy a vásárlók nem feltétlenül értenék meg a szakzsargont és hogy az átlagos felhasználó nem rendelkezik a rendszerről alapvető ismeretekről, ezért ajánlja, hogy írj egy rövid útmagyarázatot kezdőknek.
2014. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2014. márc. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!