Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a legsikeresebb módja hogy...

Mi a legsikeresebb módja hogy letudjak angolból érettségizni?

Figyelt kérdés
Másfél hónap van az írásbeli vizsgáig , estire járok munka mellett és a 3 évfolyamon kezdtem egyszerűen nem tudtam felvenni a ritmust az osztállyal ,munka miatt nehéz volt bejárni is .Most van időm itthon tanulni de nagyon alap a tudásom pár alap szó :( Most 0-24 be szabad vagyok a vizsgákig és szeretném megírni csak egy elégséges szintre ehhez kérnék segítséget.A nyelvtani részt kéne megtanulnom , sajnos magántanárra nincs kapacitásom.

2014. márc. 15. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Torrent oldalakon sok angol könyv fent van, ahol el is magyarázzák a nyelvtant és gyakorolhatod is. Nézz minden filmet angolul, olvass angolul cikkeket, beszélgess másokkal angolul, keress próbateszteket, tölts le a mobilodra angol gyakorló feladatokat.

Kábé csak a kreativitás szab határt.

2014. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanulsz tanulsz mondod hangosan szavakat mondatokat megcsinálod a feladatokat amit tanár kér ad tanít. Iskolának időnek elégnek kell lennie én is érettségiztem belőle valahogyan. Most még annyit se értek az angolból sokat feljtettem.



Ha van pénzed nyelvipercek hu egyszeri alkalommal kell fizetni.

2014. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!